Seks jest niesamowity, ale wielu z nas pozostaje w strefie bezpieczeństwa czasami potrzeba trochę kreatywności, aby się nie nudzić zebraliśmy więc 13 rzeczy, których każdy powinien doświadczyć w łóżku-przynajmniej raz dzięki tej liście naprawdę będziesz szlifować swoje umiejętności seksualne, a my gwarantujemy, że absolutnie nie nauczyłeś się tego z umiejętności seksualnych seks powinien być wzajemny, zabawny i przyjemny.

Ale czasami tak naprawdę nie zgadzasz się ze swoim partnerem, mówisz tak samo, jak nie w tym samym języku a czasami po prostu nie rozumiesz sygnałów wskazówki dla facetów, aby stać się lepszym w łóżku nawet jeśli jest to seks na jedną noc, odbiór Tindera lub twój partner: zapytaj, co lubi.

Wyrażenie siebie jako muszę uprawiać seks analny

Wyrażenie siebie jako muszę uprawiać seks analnyLub muszę ssać raczej nie doprowadzi twojego życia seksualnego do szczytu pytajcie się nawzajem, mówcie, co lubicie i badajcie się nawzajem jak myślisz, gdzie najłatwiej się zrelaksować http://stanpozielonejstroniemocy.pl/big-lover-bezpiecznie-powiekszyc-penisa/ : w brudnym mieszkaniu z zapachem resztek pizzy lub w świeżym domu z dobrą muzyką i zapalonymi świecami bez względu na to, jaki jest Twój program, możesz zrobić wiele, aby stworzyć dobrą atmosferę, i to nie tylko w swoim mieszkaniu.

Jak chcesz, aby twój partner seksualny cię postrzegał pomyśl o mowie ciała, o tym, jak otwierasz drzwi, jak mówisz, co mówisz i jak je dotykasz to, że masz erekcję, nie oznacza, że nadszedł czas na seks.

Nie daj się ponieść emocjom, ponieważ masz erekcję, ale lepiej spróbuj się zrelaksować i pozwolić, aby zajęło to trochę czasu pobaw się łechtaczką chociaż wszyscy powinni to teraz wiedzieć, nie można tego powiedzieć więcej razy: większość kobiet nie może oderwać się od penetracji seksu, ale potrzebuje stymulacji łechtaczki jednak bardzo ważne jest prawidłowe obchodzenie się z łechtaczką. Łechtaczka jest niezwykle wrażliwa, wygląda jak żołądź, ale jest mniejsza.

Dlatego bezpośrednia droga do niej może wyrządzić więcej szkody niż pożytku. Staraj się być trochę bardziej na boku. Pieszcząc łechtaczkę, możesz czynić cuda uwaga: z drugiej strony podczas lizania dziewczyny zwykle można pracować z różnymi naciskami języka na łechtaczkę a mówiąc o łechtaczce, poświęcimy punkt bardzo dobrej końcówce.

Kiedy masz zamiar pieścić dziewczynę,

Kiedy masz zamiar pieścić dziewczynę,Pieszcz palcem wskazującym i środkowym po obu stronach łechtaczki to znaczy, jakbyś robił znak pokoju palcami oczywiście dobrze jest nie być monotonnym podczas seksu, ale jeśli chodzi o seks oralny, należy to robić ostrożnie. Ważne jest, aby nie zmieniać kursu, ale raczej zmieniać tempo i ciśnienie jeśli zauważysz, że jest bliska Cum, idź dalej.

Ale naciskaj trochę mocniej zwiększ tempo dać więcej rzeczy, które powinieneś sprawdzić w łóżku-przynajmniej ra wszystko nie powinno trwać tak długo. Czasami wystarczy kilka minut, aby poczuć się kochanym i zadowolonym orgazm nie jest potrzebny do brutalnego seksu. Ale to nie znaczy, że powinieneś powąchać jednego z nich, jeśli jesteś blisko.

Jeśli osoba z którą tańczysz jest już skończona i już prawie

Tam jesteś-daj mi znać Życie jest zbyt krótkie, aby marnować czas na coś, czego nie lubimy jeśli robisz coś złego, musisz powiedzieć-zawsze Z powyższym punktem wiąże się również odpowiedzialność aby twój partner nie dotykał się w ciemności, będzie wspaniale, jeśli powiesz nam dokładnie, co robisz Każdy ma fantazje.

Nie zawsze odważymy się odkryć nasze najskrytsze dla innych, ale spróbuj czy twój partner też może zacząć nad tym pracować znajdź ekscytujący scenariusz i spróbuj go ożywić Tak, wiemy, że technicznie nie dzieje się to w łóżku, ale hej to wyrażenie seks pod prysznicem jest zwykle bardziej przyjemny w teorii niż w praktyce.

Ale kto wie może pasuje jak rękawiczka Po pierwsze-po prostu zrób to z kimś, komu naprawdę ufasz sms można zapisać kiedy jest zaufanie, może to być naprawdę cholernie najs Myślisz, że słowa na ekranie mogą być tak ekscytujące.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here