Urolodzy w USA mają wobec chorych podwójną strategię – od narkotyków i psycho-seksualności. Jeśli nie “może”, pomaga połączenie leków i psychoterapii pozornie często dobrze. Jeśli nie “może”, pomaga połączenie leków i psychoterapii pozornie często dobrze.

  Dysfunkcja erekcji (ED)

To większość artykułów poświęconych temu zagadnieniu jako tematowi rozważanemu przez starszych mężczyzn. Ale teraz nie ma już czwartej nowej diagnozy ED u mężczyzny poniżej 40 roku życia. Wielu chorych jest bardzo zdrowych, w każdym razie u starszych mężczyzn nie ma tak częstych zaburzeń naczyniowych, neurogennych, endokrynologicznych lub strukturalnych. Niemniej jednak masz kłopoty, erekcje do uzyskania lub utrzymania.

Jak to jest ? W jest mało znany. Możliwą przyczyną często tak zwanego psychogennego zaburzenia erekcji jest zwiększony ton współczulny. W związku z tym, czy rdzeniowy ośrodek wzwodu jest zahamowany lub współczulne włókna odprowadzające są wzmocnione, co zwiększa napięcie mięśni gładkich prącia i komplikuje rozszerzenie naczyń.

Diagnoza „psychogenne ED”

Postępowanie terapeutyczne, szczególnie w tej grupie pacjentów z zaburzeniami erekcji, zostało opracowane przez urologów Adama Wigginsa z Rush University Medical Center w Chicago (BJU Int 2018, online 11 lipca).

Po pierwsze, w klasycznym stylu zebrano obszerną historię. Po dokładnym badaniu fizykalnym. Biotezjometria jest również częścią instrumentów diagnostycznych, podobnie jak ultrasonografia dupleksowa prącia, u pacjentów bez odpowiedzi na inhibitory PDE-5 po wstrzyknięciu substancji wazoaktywnych. Stosowane są również testy laboratoryjne, które również mapują endokrynologię.

Wyciągnij na światło dzienne wszystkie te skrupulatności urologiczne, które nie powodują zaburzeń erekcji, omawiaj z pacjentami urologa z Chicago możliwość wystąpienia zaburzeń erekcji psychogennych. Tutaj pacjent dowiaduje się szczegółów na temat mechanizmów, dzięki którym OUN może udaremnić erekcję, bez tego świadomość.

Następnie wręczył lekarzom mężczyznom przepis na tadalafil. Przepisane 5 mg na noc, jeśli to konieczne, może ale do 20 mg do dwóch godzin przed planowanym stosunkiem. Osiem tygodni później ponownie wezwano cierpliwość.

Terapia psychoseksualna jako ewentualne uzupełnienie Jeśli sukces jest wystarczający, podejmuje się próbę zmniejszenia dawki tadalafilu w celu jego odstawienia. Jeśli sam tadalafil nie był wystarczający, odsyła pacjenta do specjalisty na terapię psychoseksualną.

W retrospektywnej analizie danych 185 mężczyzn w wieku poniżej 40 lat z zaburzeniami wzwodu Wiggins i współpracownicy zbadali, jak często ta podwójna strategia prowadzi do sukcesu. W wieku 73 lat nie zidentyfikowano żadnej przyczyny ED. Średni wiek pacjentów wynosił 32 lata. Problemy, erekcja do uzyskania, miała 85 procent, a 98 procent.

Po sześciu miesiącach leczenia zgłosiło tylko 42 procent mężczyzn, pierwotne problemy istniały dalej. 58 procent było zadowolonych z erekcji. Nawet funkcja orgazmu i ogólna satysfakcja musiały znacznie wzrosnąć.

„Nasze podejście do mężczyzn w wieku poniżej 40 lat z zaburzeniami erekcji bez zidentyfikowanej przyczyny organicznej wydaje się rozsądnym i skutecznym wyświetlaniem pierwszego rzutu”, podsumowują urologowie z USA. Koledzy mogą być zorientowani, jeśli jest to potencjalne wyzwanie terapeutyczne.

Alternatywy dla strategii dualnej dla pacjentów, którzy nie reagują na strategię dualną, mają Wigginsa i współpracowników o większej liczbie strzał w kołczanie. Układ naczyniowy prącia jest następnie poddawany wstrzyknięciom do ciał jamistych naczyń krwionośnych jeszcze dokładniej w badaniu integralności. Jako leczenie wchodzące w skład technologii autowstrzyknięcia jamistego, pod uwagę brana jest terapia próżniowa, lekowy system cewki moczowej do wzwodu oraz zastosowanie protez prącia.

W tym procesie rolę odegrały tylko wstrzyknięcia do ciał jamistych w badanej populacji: dwanaście procent mężczyzn interweniowało w takie strzykawki. Ale jedna trzecia mężczyzn osiągnęła pełny powrót funkcji erekcji po zastosowaniu samego tadalafilu i nie była już potrzebna do tego, by miareczkować terapię.

42 procent przyjmowało więcej inhibitora PDE5, dziewięć procent potrzebowało wzmacniacza przed seksem. Dwanaście procent było leczonych psychoseksualnie. Odpowiedź: Dwutorowa strategia z regulacją inhibitora PDE-5 i terapią psychoseksualną może pomóc ponad połowie osób dotkniętych w zadowalających erekcjach.

Ograniczenie: Liczba pacjentów była niewielka, analiza miała charakter retrospektywny. Miał też 71 procent pacjentów z zaburzeniami erekcji i nieleczonych nawet erekcji, które w końcu wystarczają do penetracji. Problemy z erekcją zapobiegają: To powinieneś wiedzieć

Stres, leki lub przyczyny organiczne, takie jak na przykład cukrzyca, zaburzenia krążenia lub podfunkcja tarczycy, mają negatywny wpływ na potencję.

Możesz zapobiec problemom z erekcją, stosując następujące wskazówki:

Palenie i cholesterol są szkodliwe, ponieważ oba są zawężone lub. zatyka tętnice i uszkadza naczynia. Jeśli naczynia krwionośne penisa przeciwstawiają się konsekwentnie, szybciej wykonuje erekcję. Weź też mniej alkoholu, ponieważ alkohol osłabia odruchy seksualne i hamuje orgazm.

Wydać cię, gdy nie uprawiasz sportu, zbyt. Nadmierne ćwiczenia prowadzą do tego, że z powodu wysiłku wytwarzasz mniej hormonów płciowych, a tym samym w równym stopniu hamujesz erekcję. Niepokoi cię, ale że każdy mężczyzna z zaburzeniami erekcji czasami musi walczyć. Po pierwsze, jeśli te problemy są z reguły, należy poddać się badaniu u urologa.

Znasz problem dokładnie: Twój sztywny element sprawia, że ​​przed stosunkiem seksualnym często kuleje. Poniższe ćwiczenie może pomóc w zwiększeniu zdolności erekcji: Dzięki częstemu seksowi możesz poprawić ukrwienie penisa i jednocześnie poprawić poziom testosteronu.

Jeśli trzy razy w ciągu dnia – na przykład rano, w południe i wieczorem – pośladki co najmniej dziesięciokrotnie uciskają się, czy możesz pozytywnie wpłynąć na kąt erekcji. Zwiększaj ciągłe wykonywanie tego ćwiczenia.

Martwi cię o dobry przepływ krwi przez przyjmowane witaminy A, C i E. Więc możesz oczyścić swoje naczynia krwionośne. Uwolnijcie taśmy. Twój penis powinien być zawsze schowany w kierunku pępka. W następnym poście pokażemy Ci pięć najlepszych gier erotycznych.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here