Ważne jest jednak, aby wiedzieć, że: Sam ruch, czy naprawdę będziesz mieć (więcej) utratę wagi do osiągnięcia. Zgodnie z mottem „Mięśnie brzucha robi się w kuchni”, musisz także dostosować dietę. Jest i pozostaje największą dźwignią, aby powiedzieć niekochane kilogramy.

A więc: ósme oprócz treningu na zbilansowanej diecie ze zdrową mieszanką węglowodanów złożonych, zdrowych tłuszczów i białek. 10 najlepszych sportów na odchudzanie. Pytamy Cię o dziesięć sportów z potencjałem Fatburn wcześniej i zdradziliśmy, jakie części ciała możesz tak celowo ciasne. Potrzebujesz Cię, więc po prostu wybierz swoich faworytów i od razu zacznij!

Wskazówka: Trening siłowy jest, oczywiście, wszechstronnym wśród sportów, które dodatkowo uprawiasz, może i powinieneś, aby utrzymać wagę, aby schudnąć lub utrzymać.

Jogging i spacery

  Żaden sport nie zwiększa wytrzymałości i nie spala tyle kalorii, co jogging. Nasz obiekt przynosił wszystkie 547 kalorii na godzinę.

Podczas biegania beanspruchst głównie mięśnie nóg i bioder, dlatego zaleca się, aby był to dodatkowo trening dla harmonogramu mięśni rdzeniowych. Dzięki wzmocnionym mięśniom osiągniesz zdrowszy styl biegania i wyższą podstawową przemianę materii.

Nowoprzybyli powinni ostrożnie rozpocząć każdy krok, wpływając na około trzykrotną wagę własnego ciała na stopę – i stawy kolanowe.

Przyjazną dla stawów alternatywą dla biegania jest marsz lub nawet nordic walking z odpowiednimi kijkami do wędrówek. Tak więc może być naszym testem do 446 kalorii na godzinę spalania. Pod warunkiem, że technika sztyftu jest prawidłowa.

Nordic Walking to nie tylko świetny sport rekreacyjny dla biegaczy i rowerzystów, ale także idealny dla osób początkujących, których kondycja nadal marzy. Wyszkoleni: nogi, dół, ramiona

Pływanie Idealny sport na odchudzanie dla każdego, kto chce lub musi zadbać o swoje stawy. Podczas pływania nasza osoba testowa spaliła 436 kalorii na godzinę.

Podciąganie pociągu to nie tylko optymalny trening cardio, ale także kompleksowe wzmocnienie wszystkich mięśni. Różne style pływania w zależności od typu są różne i stanowią doskonały trening koordynacyjny.

Jazda na rowerze lub kolarstwo

Kolarstwo to idealny trening wytrzymałościowy dla miłośników przyrody. Zużycie kalorii wynosi około 412 kalorii na godzinę. Powinien to być dodatkowy trening siłowy dla mięśni brzucha i pleców, ponieważ głównie mięśnie nóg, jak twierdzi się, i nietypowa postawa dla nowoprzybyłych mogą prowadzić do bólu pleców.

Aby trochę zapobiec, pomaga w prawidłowej regulacji wysokości siedziska. Noga powinna być prawie prosta, gdy pedał znajduje się w dolnym martwym punkcie. Jazda na rowerze jest rzeczywiście nieco bardziej czasochłonna niż bieganie, ale jest zróżnicowana. Wyszkoleni: nogi, dół, tył

Indoor Cycling doświadcza od kilku lat ogromnego szumu! Obecnie istnieje wiele kursów pod różnymi nazwami i z różnymi celami: na przykład spinning, kolarstwo halowe, wyścigi spinningowe lub Soulcycle.

Taka jazda na rowerze stacjonarnym – kursy motywujące bity oraz z dodatkowymi jednostkami z shadow boxingiem lub hantlami jeden intensywny trening HIIT. Trenujesz swoje ciało od stóp do głów!

Zużycie kalorii podczas wirowania zależy oczywiście od poziomu sprawności, masy ciała, a także czasu ekspozycji od. Ale zgodnie z orientacją: 75-kilogramowa osoba, która średnio trenuje, spala w ciągu 60 minut około 600 kcal – i tym samym podobnie jak wielu ludzi podczas szybkiego biegania!

Crossfit W sesji Crossfit głośno badacze z „Kennesaw State University” spalili około 13 kalorii na minutę – i to już bez dodatkowych obciążników. Podciągania, pompki i przysiady to popularne ćwiczenia Crossfit – najbardziej efektywne. Wytrenowane: nogi, pośladki, brzuch, plecy, ramiona, barki

Trening interwałowy o wysokiej intensywności (HIIT)

HIIT oznacza krótkie okresy stresu o wysokiej intensywności, które występują naprzemiennie z krótkimi okresami regeneracji. Przy tego rodzaju treningu zmusza Cię organizm do spalania kalorii, nawet jeśli Twój trening już dawno minął.

Podstawowym darürem jest podpalenie: im większa różnica między metabolizmem w spokoju a treningiem, tym dłużej organizm potrzebuje, aby się ponownie wyłączyć i tym więcej kalorii spalił go w drodze do normalnego stanu.

Na godzinę są dobre i szczęśliwe czasy spalonych od 700 do 800 kalorii! Trenowane: nogi, pośladki, brzuch, plecy, barki, ramiona (w zależności od kursu) Porada treningowa na temat treningu HIIT dla początkujących i zaawansowanych użytkowników Wideo treningowe Trening HIIT dla początkujących i zaawansowanych

Boks Na treningu na kursie bokserskim możesz się pozbyć nawet 800 kalorii (przybliżona wartość dla osoby o wadze 70 kilogramów). Podczas klasycznego boksu, ale także tajskiego lub kickboxingu, masz dużo siły do ​​wydania, trenuj swoją szybkość i kondycję jak żaden inny trening.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here