Step Aerobic to tylko to, co dla mam? Trening ze stepperem to skuteczny sposób na spalanie kalorii (nawet do 700 kCal na godzinę) – i wcale nie bez niego. Połączenie różnych kroków i technik konstrukcyjnych stanowi wyzwanie dla głowy i trenuje całe mięśnie nóg i pośladków, a także rdzeń. Plus twój stan!

Znajdź kurs odpowiedni do Twojego poziomu. Nawet jeśli poza tym dużo uprawiasz sport, sekwencje kroków mogą szybko przytłoczyć.

Wyszkoleni: nogi, dół, brzuch, plecy

Każdy rodzaj treningu cardio stymuluje spalanie tłuszczu w wytrenowanej kondycji i na wiele różnych sposobów. Aby trwale usunąć, czy powinieneś, ale nie sam, postawić na swoją wytrzymałość … Trening siłowy jest również ważnym budulcem dla utraty wagi. Masa mięśniowa zwiększa podstawową przemianę materii i zapewnia, że ​​spalasz nawet kalorie, jeśli jesteś w stanie hibernacji.

Kto jeszcze bardziej chce spalić tłuszcz, może zintegrować trening interwałowy w swoim sportowym planie zmniejszania. Ma to największy efekt podpalenia. To, ile kalorii spożywasz osobiście, zależy od poziomu intensywności i – życia, wieku, płci i odchudzania. Nasz kalkulator kalorii dostarcza precyzyjnych danych.

Najważniejsza rzecz do podsumowania: podczas wychwytywania potrzeba więcej spalonych kalorii – kluczem do skutecznego odchudzania jest ujemny bilans energetyczny. Tutaj możesz obliczyć BMR, czyli ilość kalorii, którą organizm przetwarza codziennie bez dodatkowego ruchu.

Dlaczego ikony fitness na Instagramie, takie jak Pamela Reif i Sophia Thiel lub trenerzy celebrytów, są tak popularne? Po prostu: zmuszają swoich klientów i naśladowców, aby nie stosowali bezsensownych diet w nasączonych sokiem wacikach do jedzenia, tytoniu zamiast słodyczy do żucia lub jaj tasiemca do połykania (które ludzie faktycznie robią, usuwają).

Nie, dziś najlepsi eksperci znajdują sposoby na indywidualne treningi odchudzania z ukierunkowanym harmonogramem żywieniowym, tak abyśmy czuli się całkowicie komfortowo. Znani trenerzy, lekarze, sportowcy i influencerowie pytali, jak są piękni, a ich klienci dopasowują się i utrzymują formę – a ponadto wykorzystali różne badania. Grzesz 20 najlepszych wskazówek dotyczących treningu i utraty wagi. Więcej energii dzięki okresowemu postow.

„Już od jakiegoś czasu odkryłem dla mnie post interwałowy. Kolację jem normalnie i dopiero po 16 godzinach. To jest dla mnie dzień następny a 11-13 godzin. Więc zostaw mi posiłek, obróć i poczuj mnie ponieważ są dużo sprawniejsze i mają więcej energii.

A jeśli między dwoma posiłkami pojawią się zachcianki, jem super lubię ser Harz lub. „Quäse”. Uwielbiam tę wspaniałą bombę białkową za coś pomiędzy. ”

Oblicz zapotrzebowanie na kalorie i jedz regularnie

FIT FOR FUN poleca również regularne posiłki: jeśli tylko nieregularne jedzenie, a także poza przerwami na czczo, często posiłki pomijają, wprowadzając bałagan w organizmie i apetyt. Fatalna konsekwencja: zachcianki. Pogrąża cię we wszystkim, co jadalne, i wpycha w to znacznie więcej überhungert, jeśli to konieczne.

Czemu ? Podsumowując: nasz mózg potrzebuje glukozy, aby od razu pracować. Kto oprócz zdrowej przekąski lub obiadu pomija hipoglikemię. Tak więc mózg nie jest już w stanie regulować apetytu i oprzeć się szałowi karmienia lub nocnemu przechodzeniu do lodówki.

Tutaj możesz obliczyć swoje osobiste zapotrzebowanie na kalorie, w zależności od tego, czy chcesz utrzymać wagę, czy schudnąć. Rozłóż te kalorie na dwa do trzech posiłków dziennie, plus maksymalnie dwie przekąski po 100 do 200 kalorii.

Jedz wolniej i ostrożniej. Szczerze mówiąc: zjada cię w spokoju i dość celowo – czy może szybko pokonujesz pośpiech w dół? Kto się otula, nie ma szans, by poczuć nasycenie.

Subiektywne uczucie sytości występuje zawsze dopiero po 15-20 minutach. Powolni koneserzy odczuwają wtedy punkt nasycenia przy znacznie mniejszej ilości jedzenia i słuchają jedzenia.

Poświęć się całkowicie i całkowicie swojemu posiłkowi – bez telefonu komórkowego tacie, oglądania telewizji, czytania gazety, wykonywania połączeń. Słowo kluczowe: więcej uważności. Dr Mareike z podziwem, że ruch „Intuicyjne Jedzenie” od kilku lat kształtuje, radzi każdemu: „Naucz się głodu i sytości, aby usłyszeć: Twoje ciało mówi, kiedy ma wystarczająco dużo. . ”

Zwolnienie pomaga w ćwiczeniu oddechowym: weź jeden wdech i licz powoli do pięciu, zrób kolejny wydech i policz do pięciu. Powtórz ćwiczenie od trzech do pięciu razy przed jedzeniem.

Wyznacz sobie właściwe cele

Matthias Steiner, mistrz olimpijski w wadze ciężkiej, wie, jak ważne dla sukcesu jest to, że jego cel przed oczyma: „Cel jest najważniejszy w odchudzaniu, a także w innych dziedzinach życia. Jest bezpośrednio z wolą połączyć.Jeśli nie mam celu, nie wiem, do czego zmierzam.

Bardzo ważne: nie stawiaj sobie zbyt wysokiego celu. Twój cel musi być realistyczny! Co do ciebie sprowadza, jeśli ty sam jako cel jesteś, że widzisz Mount Everest bez maski tlenowej, jak chcesz, jeśli po schodach masz zadyszkę? ”

Twój cel powinien być nie tylko realistyczny, ale także jasno określony w czasie. Motywacje – a Erfolgstraininer Juergen Hoeller zaleca: „Ustal sobie jasny cel odchudzania z datą. Następnie zamknij kolejną pisemną umowę tam. Jest uregulowane, czego potrzebujesz, jeśli nie osiągniesz celu, dotrzyj np. Do kontrahenta cztery tygodnie czyści buty. ”

Prawidłowe odżywianie „Zawsze jest jasne: tłuszcz nie jest tłusty, ale bardzo zdrowy tłuszcz z dobrych olejów i orzechów sprawia, że ​​jest zdrowszy. Węglowodany nie stanowią problemu, jeśli pochodzą ze świeżych roślin, a nie z pszenicy, buraków cukrowych itp.

Te węglowodany sprzyjają stanom zapalnym i chorobom cywilizacyjnym w naszym organizmie. W przeciwieństwie do tego dochodzi do efektu błonnika i wciąż niedocenianych niezliczonych wtórnych związków roślinnych znanych jako gorzkie, barwniki i aromaty w warzywach.

Dieta śródziemnomorska, tak jak we Włoszech, Hiszpanii, Grecji, Izraelu i południowej Francji gepfelgt, jest bogata w tłuszcz roślinny z oliwy z oliwek, orzechów i nasion. Obniża masę ciała lepiej niż dieta niskotłuszczowa. Ponadto ryzyko zawału serca, udaru mózgu i raka jest znacznie zmniejszone. “

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here