Celem tych inwestycji jest przedłużenie życia regionalnego ludności,

Celem tych inwestycji jest przedłużenie życia regionalnego ludności,

Zwiększenie centra dla zwiedzających, a także reklamować uznanie na ochronę przyrody w parkach narodowych mówi atmosfera ksiądz Richard Брабец co do prawdy, że spędzają naprawdę ośrodka należy, a także witamy, świadczą o tym do tej pory wzbudza zainteresowanie dla miast. Biorąc pod uwagę, że w 2010 roku ze środków państwowego ekologicznego funduszu Republiki Czeskiej, otrzymał w sumie 277 projektów, liczba 242 mln, a także po prostu z ostatnich dają trudności, z którymi w rzeczywistości dodano w 98,4 mln rubli na wniosek 74 marki-nowe miejsca pracy.

Obecnie będą mieć szansę na sukces wiele innych miejsc pracy, obecnie jesteśmy dla nich faktycznie do 100 milionów koron” – mówi Richard Брабец z niedawno opublikowanych trudności. AIDS najprawdopodobniej na zupełnie nowych kursów, z wymianą roztworu oświetlenia publicznego wakacyjny burmistrzowie, parki i rekreacja, a także innych zainteresowanych uroczystości będzie mieć możliwość podejmowania środków używać do przeprowadzenia prac remontowych dróg, szlaki turystyczne, rowerowe, kursy, a także chodników, rewitalizacji przestrzeni publicznych, jednak i do usuwania kroplówki pasm górskich.

Wśród trwałych zadań nie będzie brakować nawet na wymianę

Wśród trwałych zadań nie będzie brakować nawet na wymianęPrzestarzałego oświetlenia publicznego dla oświetlenia drogowego energooszczędny i przyjazny do ludzi, a także przyrodzie. W tym roku, dzięki dotacji już widziałem, na przykład, ludzi wolność-nad-Упой, czarny wiał lub piękne lipy, a skorygowany kurs ostatnio używanych mieszkańców, a także odwiedzających młody Buki, rudy żelaza, Волар lub strach w богемском lesie. Płatność społeczności mogą przyciągnąć do opracowania danych wzrostu, a także badania, z naciskiem na atmosferze lub na modernizację ośrodków szczegóły użytkownika.

Z programu będą oczywiście, jak zwykle, jest obsługiwany przez szkolenia, a także zadania części administracji krajowych lasów i charytatywnych firm, których głównym celem jest edukacja ekologiczna i podnoszenie świadomości. Na przykład, niedawno w górach Karkonosze National forest, na pewno pomoże Aids spłacić zadań interaktywnych typu edukacji i nauki, a także poszerzenie świadomości w zakresie ochrony przyrody jak i w zeszłym trudności mogą być dotacje dodatkowych środków na finansowanie stanowisk, które czerpią wsparcie z funduszy europejskich w ramach funkcjonalnych ustanowienia programu.

Zdecydowanie popieramy prac, młodzieży współfinansowanych w każdym z 5-ciu miejsc pomocą funkcjonalnych programów otoczeniu, czy jest to terapia ścieków, systemy wody pitnej, utylizacji odpadów, moc oszczędzania w budynkach użyteczności publicznej lub zabiegów w celu zwiększenia bezpieczeństwa ekologicznego krajobrazu i różnorodności biologicznej powiedział Piotr Waldman.

Dyrektor państwowego ekologicznego funduszu

Dyrektor państwowego ekologicznego funduszuRepubliki Czeskiej ramowy program pomocy i obsługi w jednym z projektów faktycznie podnieśli tylko około 5 mln zaletą programu pomocy dla gmin w krajowych lasach jest tylko bardzo mało udziale od kandydatów składki mogą różnić się od 50 tysięcy do 5 milionów koron, opierając się na zadania, a Aids można tylko pokrycie, czyli tyle, ile 85% wydatków kwalifikowalnych projektu.

Ponownie w tym roku zwiększyliśmy limit górny pomocy jak działalności rozwój obiektów i ramek wieś będzie, oczywiście, dodać na samotnej projekt około 5 milionów koron, rozwój badań i plany ogólne około 1 mln koron wyjaśnia Piotr Aleksandrowicz Waldman kandydat może wysłać dowolną ilość zgłoszeń, bo sytuacja może sumaryczna kwota dotacji pomoże osiągnąć jeszcze 5 milionów. W przeciwnym razie jest to tylko dla projektów, młodzieży współfinansowanych z OP, gdzie łączna kwota wspinać Aids do 5% wszystkich kwalifikujących się wydatków również w tym roku z góry nie określony, ile pieniędzy pełnego rozkładu stomilionové pójdzie do własnej działalności.

Biorąc pod uwagę to po prostu dolna granica dla obu obszarów, gdzie projekt prac przygotowawczych, zajmuje znacznie więcej czasu. Tak, że prawie 3-go t środków.J. 30 milionów koron zostaną zakupione aktualizacji bazy i więcej nie mniej niż 15 mln euro zainwestowano w wymianę oświetlenia publicznego aplikacji zarobek zaczyna się w sobotę 18-go. Listopada, z podajnika nie czekaj wyzwanie nie niskie, zadania dotacji z tego powodu pozwalam, na stałe i osiągnąć sukces może każdy, kto składa wniosek w odpowiednim czasie i spełniać problemów da się zadzwonić telefon.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here